м. Бровари, бул. Незалежності, 31, 3 поверх
24 години на добу
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMjQiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwNjcpIDI4Ny0wMC00NA==

ЗРУЙНОВАНА ХАТА – ПЛАТИ ГАЗОВІ БОРГИ!

 ХАТА – ПЛАТИ ГАЗОВІ БОРГИ!

У грудні дзвінок: «Можете допомогти? Хату зруйновано, а з мене стягують вигадані борги за газ». Її голос тремтів: у відчаї жінка заплакала.

Під Новий Рік, власниця отримала судовий наказ про стягнення 7000 грн за СПОЖИТИЙ газ. За період з 01.02.22 – 30.04.2022 р. А житло ж знищено ще в березні. Востаннє вона оплатила рахунок у лютому.

Що ж написали газовики у заяві до суду? Оцініть ЦИНІЗМ: «Розрахунок заборгованості здійснено на підставі показань встановленого у будинку лічильника, відповідно до якого з 01.02.22 – 30.04.2022 р. об’єм спожитого газу становить 819 кубометрів».

Відстежте хронологію: Акт руйнації будинку – 04.05.22 р., після деокупації; Новий лічильник, замість згорілого разом з будинком, відповідно до АКТУ газової служби встановлено 12.05.22 р.

Як можна було фізично зняти показники лічильника, який ЗГОРІВ разом з будинком? Вони помилково чи свідомо подали до суду заяву із завідомо неправдивою інформацією? Відповідь ОЧЕВИДНА!

Судовий НАКАЗ я скасував. Але чому тоді ви читаєте цей допис?

Минулого тижня, власниця прийшла до газової контори, здійснити перерахунок, але її не прийняли. Вийшла гарно вдягнена працівниця та зверхньо повідомила: «зустрінемося в апеляції». Не знаю, правда, яким чином, бо ухвала про скасування наказу НЕ оскаржується.

Питання: чому суд видав наказ, не перевіривши дані? Все просто, дана категорія справ розглядаються у безспірному порядку, тобто обов’язок надання правдивої, повної та перевіреної інформації покладається на постачальника послуг. Своїми діями газова контора надурила і суд, і споживача. Спритність рук і ніякого шахрайства.

Також читайте що робити з боргами?

Щоб бути в курсі свіжих публікацій – підпишіться на мій ФБ: коментуйте, обговорюйте, запитуйте.