м. Бровари, бул. Незалежності, 31, 3 поверх
24 години на добу
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMjQiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwNjcpIDI4Ny0wMC00NA==

ЯК СКАСУВАТИ ШТРАФ ТЦК

 СКАСУВАТИ ШТРАФ ТЦК

Про те, що ТЦК оштрафувало вас на 5100 грн, за порушення законодавства про мобілізаційну підготовку, в 99% випадків ви дізнаєтеся через декілька місяців, і це при тому, що строк оскарження 10 днів, а повістку ви не отримували жодного разу.

Як потрібно діяти та на які процесуальні моменти необхідно звернути особливу увагу, щоб виграти справу – розповідаю в цій публікації.

СТРОКИ

Будь-які ваші доводи, викладені у позові, не матимуть значення без ПОНОВЛЕННЯ СТРОКУ оскарження постанови про штраф.

ПУНКТ №1: разом із позовом слід подати заяву про поновлення строку на оскарження постанови. Найпоширеніший випадок, коли ви дізналися про штраф – це відкриття виконавчого провадження. З моменту, коли виконавець на ваш запит надасть постанову, починається відлік – 10 днів. Саме за цей час ви повинні подати позов та заяву про поновлення строку на оскарження, де зазначити, що дізналися про штраф декілька днів тому.

УВАГА: не збирайте докази й не чекайте відповіді від ТЦК про причини накладення штрафу: ви просто не встигнете у 10-денний строк. І обов’язково витребовуйте НЕ МАТЕРІАЛИ виконавчого провадження, а ПОСТАНОВУ. Якщо ви її не отримаєте, то не зможете подати позов, бо відсутній предмет спору.

МОМЕНТ ВРУЧЕННЯ

ПУНКТ №2. У позові зверніть ОСОБЛИВУ увагу на момент вручення повістки та розгляд справи без вашої участі. Чому? Якщо вам не вручали повістку, то з ймовірністю 90% ваш підпис підроблений, тож на цьому варто загострити увагу судді.

ДРУГИЙ момент. Про час та місце розгляду справи вас повинні були належно повідомити з ТЦК. Не можна винести постанову та накласти штраф без вашого належного повідомлення про розгляд справи у приміщенні ТЦК. Якщо у справі такі відомості відсутні – ви однозначно виграєте справу, бо це серйозний косяк останніх. Звичайно, якщо буде неупереджене ставлення судді.

Стежте за рухом справи у суді за допомогою сайту судової влади https://court.gov.ua. Знаходите свій суд, вводите прізвище і вам відобразиться інформація щодо стадії розгляду.

ВИСНОВОК

Обов’язково скасовуйте постанову про накладення штрафу, інакше вам загрожуватиме кримінальне переслідування, про це зазначав у своїй тижневій публікації.

Також читайте пам'ятку – як спілкуватися з ТЦК.

Щоб бути в курсі свіжих публікацій – підпишіться на мій ФБ: коментуйте, обговорюйте, запитуйте.