м. Бровари, бул. Незалежності, 31, 3 поверх
24 години на добу
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMjQiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwNjcpIDI4Ny0wMC00NA==

ЯК МИ СТАЄМО УХИЛЯНТАМИ

 МИ СТАЄМО УХИЛЯНТАМИ

А ви помітили як за останні тижні все змінилося? Тепер не тільки поліція стоїть із планшетами, а й працівники ТЦК. Це вони працюють із базою «Оберіг».

А ще інформацію до бази вносять вручну, як і дані про отримання повісток. І фактом підтвердження вручення повісток слугують рапорти, акти, доповідні ЖЕКів про вручення з платіжками, фото повістки в дверях – пам’ятаєте?

І це ще не все: «ухилянтами» стають чоловіки 20 років, яких просто за законом не можуть мобілізувати, їм навіть теоретично не можна пришити ухилення, бо мобілізація дозволена лише з 27 років. Що ж відбувається?

Як завжди – розповім коротко і по суті.

НАПОВНЕННЯ БАЗИ

Зараз підіймають стоси отих паперів, які колись накопичили та без розбору вносять все до бази. Не важливо, вручили вам особисто, вставили у двері, вкинули до поштової скриньки з платіжкою на комуналку і т. п. Головне якийсь типу факт вручення. А чи законно воно, хоча б відповідно до постанови КМУ №1487, яку так завзято завжди цитують? Здається, вона подалася, як би його правильно висловитися – ВІДПОЧИТИ. Набрали такий темп, що скоро ще й повносять до бази ухилянтів усіх, хто не був у ТЦК.

А ЩО КАЖЕ ФЕМІДА?

Проте для суду такі саморобні «типу вручення», як от просунути папірець у двері – це не доказ, а інформація з бази «АРМОР» не може слугувати доказом провини та розшуку. Як наслідок – у поліції відсутні підстави для затримання. Про це писав отут.

Тому якщо ви дійсно ухилянт – двічі отримали повістки або пройшли ВЛК, отримали повістку на відправку, але не явилися – то вас спіймають і покарають. Але коли вам жодного разу ніхто нічого не вручав, тоді звертайтесь до адвоката, захищайте свої права в суді й переможете.

Також читайте про те, як суд скасував зліповану ТЦК постанову.

Щоб бути в курсі свіжих публікацій – підпишіться на мій ФБ: коментуйте, обговорюйте, запитуйте.