м. Бровари, вул. Гагаріна, 22, оф. 309
24 години на добу
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMjQiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwNjcpIDI4Ny0wOS02NA==

ТОТАЛЬНА ЗЙОМКА ВРУЧЕННЯ ПОВІСТОК

 ЗЙОМКА ВРУЧЕННЯ ПОВІСТОК

Новину про використання представниками ТЦК бодікамер під час вручення повісток не сприйняли серйозно, мовляв, відсутня нормативна база, неправомірне застосування, не буде доказом. Це ФАТАЛЬНА помилка.

Зараз поясню, як працює цей механізм та які будуть наслідки.

А поки підписуйтеся на мій ТГ – буде цікаво.

РЕАЛЬНИЙ ПРИКЛАД

Під час спільного патрулювання поліції та представників ТЦК, останні вручають вам повістку, ви її отримали або відмовилися та у визначений час до військкомату не з’явилися, вважаючи, що не доведуть, минеться. Але ви забули важливу деталь: все зафіксувала бодікамера поліціянта.

Чи буде таке відео полії доказом? ОДНОЗНАЧНО. Бо доказами являються будь-які дані, на підставі яких встановлюється наявність або відсутність певного факту. І використання бодікамер поліцією чітко регламентовано.

Думаєте, а як же те відео потрапить до ТЦК СП? Дуже просто: на їх запит.

РЕАЛЬНІ НАСЛІДКИ

Працівник ТЦК складе протокол і долучить відео, військком винесе постанову та притягне до адміністративної відповідальності за ухилення від військового обліку зі штрафом у 3400 грн. Після повторного вручення повістки й неприбуття до військкомату без поважних причин, щодо вас відкриють кримінальне переслідування за ухилення від мобілізації, де одним з основних доказів буде відео.

І незабаром ми побачимо реальні вироки. Завдяки ключовому відеодоказу з камери поліціянта.

Також читайте про тюрму для ухилянтів.

Щоб бути в курсі свіжих публікацій – підпишіться на мій ФБ: коментуйте, обговорюйте, запитуйте.