ЩО РОБИТИ З БОРГАМИ?

Ми ігноруємо чи недооцінюємо структури, які можуть нас оштрафувати, виставити рахунки за борги, нарахувати податки, відсотки і т. п. Це стосується всього – від комуналки до мікрокредитів, наприклад:
Коли прийшли газовики та склали акт про втручання в лічильник, а ви не підписали й гадаєте, що це найкраща лінія захисту і вони нічого не доведуть.
За поліційні штрафи, коли помилково вважаємо, якщо не підписати постанову і не взяти другий екземпляр – то тебе не притягнуть до відповідальності.
За податкові нарахування, за нарахування банків та захмарні відсотки швидких кредитів – типу все саме собою владнається, спишеться і т. п.
АЛЕ ЗА НЕВМІННЯ ДЕРУТЬ РЕМІННЯ
І тут бац! – ЗАБЛОКОВАНО картки, а газовики виставили 100 000 грн боргу за втручання у лічильник.
Або зібралися продати своє авто, знайшли покупця, прийшли з ним в центр, а на вас ШТРАФИ. І поки не закриєте виконавчі провадження, угода, в кращому випадку, відкладається.
Теж саме стосується і так званих швидких кредитів. Вам регулярно та злісно телефонують колектори, а потім раптом тиша. Доки одного дня ви не дізнаєтеся, що приватний виконавець заблокував ваші картки, зняв всі кошти та арештував майно.
ЩО РОБИТИ?
В жодному разі не пускати справи на самоплин. Чим швидше відреагуєте, тим дешевше буде, навіть з послугами адвоката. Бо подібні справи, як показує моя практика, у 95% випадків розвалюються в суді. Тож або майже гарантований виграш або примноження боргу вдвічі, а мікропозик і в десятки разів.
Також читайте про те, як не успадкувати борги.
Щоб бути в курсі свіжих публікацій – підпишіться на мій ФБ: коментуйте, обговорюйте, запитуйте.