г. Бровары, ул. Гагарина, 22, оф. 309
с 09:00 до 18:00
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMjQiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwNjcpIDI4Ny0wMC00NA==

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ І ВІДСТРОЧКА ВІД МОБІЛІЗАЦІЇ

 КАБІНЕТ І ВІДСТРОЧКА ВІД МОБІЛІЗАЦІЇ

Скажу так: якщо ваша дружина отримає доступ до вашого електронного кабінету то зрозуміє, що за двадцять років спільного життя, вона багато чого і не знала. А якщо серйозно, там стільки інформації про нас, що всі бази МВС і СБУ просто відпочивають. Ми не будемо розбирати по пунктах, там буде все, окрім інформації про коханок та вашу приватну власність, правда, і це питання часу.

А ще, як не дивно, там є один серйозний плюс, який дозволяє оформити відстрочку від військової служби без проходження ВЛК. Правда, він же одночасно і мінус.

Тож якщо цікаво більше почути про електронний кабінет та коли його запустять – розповідаю, як завжди, коротко і по суті.

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ПРИЗОВНИКА

Міноборони повідомило, що Е-кабінет планують запустити вже влітку. Його створять на кожного військовозобов’язаного, незалежно від того, чи буде він або вона ним користуватися. Реєструватися там чи ні – це ваше право, а не обов’язок. Ви зможете надати або побачити свої дані в реєстрі, не звертаючись до ТЦК особисто.

Вам потрібно лише завантажити підтверджуючі документи. І щоб у подальшому ТЦК не розповідали вам чи суду, типу, без проходження ВЛК відстрочка не надається, а після ВЛК не запевняли, що не знали про наявність відстрочки і ви надали її запізно, бо вже готове мобілізаційне розпорядження – інформація з електронного кабінету все спростує.

Зручно та комфортно? Авжеж. Правда, в цьому сценарії є і мінус: обравши такий шлях, ви, у подальшому не пройшовши ВЛК, самі зафіксуєте порушення закону в частині порушення правил військового обліку з накладенням штрафу від 1700 до 3400 гривень за ст. 210 КУпАП. І в цьому випадку ТЦК нічого не потрібно доводити, бо все доведе витяг з електронного кабінету.

ВІДСТРОЧКА ВІД МОБІЛІЗАЦІЇ

А як обійтися без штрафу і зберегти відстрочку? Легко! Бо навіть якщо ви і прийдете до ТЦК, а там ще й пройдете ВЛК, то ви просто покажете їм, що у вас є право на відстрочку. Тицьнете їм під носа свій електронний кабінет.

Це буде ваш офіційний документ і коли що – також і повноцінний доказ для суду. Тому в такий спосіб ви стовідсотково захистите своє право на відстрочку, якщо раптом вам чомусь знадобиться боротися чи захищати це своє право.

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ПРИЗОВНИКА ЗАМІНИТЬ ВІЙСЬКОВИЙ КВИТОК?

Чи зможе Е-кабінет замінити собою військовий квиток? Ні. Але для чого тоді треба цей кабінет? Метою Реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів «Оберіг» також є ідентифікація військовозобов’язаних громадян та оформлення документів військового обліку.

Простими словами: Е-кабінет треба, щоб там зберігалася ваша персональна інформація. Тому, фактично, це буде заміна квитка. Принаймні його цифровий аналог.

Тепер ви розумієте, чому я так іронічно нівелював бази МВС та СБУ, бо якщо хтось захоче нарити інформацію про конкретну людину, тоді їм треба звернутися не до правоохоронців, а до ТЦК. Одним словом – «Армор» відпочиває. Бази даних поліції? Та забудьте! Е-кабінет у кожну хату!

ВИСНОВОК
  • Якщо у вас раптом незрозуміло чому взялися якісь побоювання чи, може, критична недовіра до завжди ввічливих представників ТЦК, тоді вам до Е-кабінету. Завантажте документи для відстрочки і сміливо йдіть до ТЦК і на ВЛК – ваше право на відстрочку ніхто не забере.

  • Ви можете показати витяг з Е-кабінету на блокпості, або навіть просто на вулиці – поліцейському, працівнику ТЦК, двірнику в формі ТЦК та іншим цікавим сорокам (про повістки й двірника розповідав у окремій публікації).

За потреби – я вас фахово проконсультую або візьмуся захищати ваші права та вести справу в суді, звертайтеся.

Також читайте про капкан змін щодо відстрочки.

Щоб бути в курсі свіжих публікацій – підпишіться на мій ФБ: коментуйте, обговорюйте, запитуйте.