г. Бровары, ул. Гагарина, 22, оф. 309
с 09:00 до 18:00
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMjQiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwNjcpIDI4Ny0wMC00NA==

НАЙЕПІЧНІШИЙ ПОЛІЦІЙНИЙ «РОЗВОД»

 ПОЛІЦІЙНИЙ «РОЗВОД»

Епічно-найепічнішу історію розповів клієнт: «Зателефонували з поліції та повідомили, що мій номер мобільного телефону потрапив під моніторинг локації місця вчинення злочину. Необхідно негайно з’явилися до райвідділку».

Хочете дізнатися, що саме було далі? Обіцяю: фінал поліційного сценарію буде феєричним!

РОЗШУК ЗАКОНОСЛУХНЯНОГО ГРОМАДЯНИНА

Чоловіка налякали, адже запевнили, що з ним розмовляє поліція. І це дійсно була вона, не шахраї. Погодьтесь, не щодня такі розмови трапляються. А тут ще й тривожить той факт, що поліція звідкись дізналася ваш номер і сама телефонує.

І те, як вони повідомляють теж тривожить: людині кажуть, що зафіксовано роботу її телефону на місці скоєння злочину. І як тут не почати думати, що вас у чомусь підозрюють? Саме використання фраз, на кшталт, поліція, моніторинг, місце злочину – трохи лякає, хіба ні?

Результат: людина довіряє поліції та сама добровільно йде до відділку, щоб довести, що трапилося непорозуміння, вона тут ні при чому, і до жодного злочину чи адмінправопорушення непричетна.

ФІНАЛ

Прибувши до відділку, чоловіку подякували за візит, запитали як справи, проявили знаки уваги, але замість з’ясування обставин моніторингу видали наступну репліку: «О ба! Так ви ж є у базі АРМОР!».

Що було далі, здогадалися? Правильно! Поліціянти викликали представників ТЦК та СП, ті вручили чоловіку повістку і навіть сфотографували його з нею, типу, це доказ вручення та трошки ошелешеного відпустили додому.

ЯК НЕ ПОТРАПИТИ НА РОЗВОДНЯК

Поставте їм два блоки питань.

Перший. В межах якого кримінального провадження вас викликають? Які обставини події (пограбування, ДТП і т. п.), який час та найголовніше – місце вчинення злочину. Тобто, де відбулася подія і в якому місці базова станція мобільного зв’язку визначила розташування вашого телефону та звідки їм відомо ваше прізвище й адреса проживання. Запевняю, вже на цьому етапі в них будуть запинки, нестиковки.

А тепер можете перейти і до другого блоку: попросіть назвати номер кримінального провадження, надіслати ухвалу суду про надання доступу до інформації оператора мобільного зв’язку та направити належним чином заповнену повістку.

Результат: їхня інтонація зміниться одразу, а розмова перейде до прощального «ми вас самі знайдемо за потреби, можете йти».

ВИСНОВОК

Це унікальний розводняк! Просто найепічніший епік. Я й раніше казав, що фантазія у них працює відмінно, а тут вони взагалі освоїли новий рівень хитрості.

Оці всі підходи до вручення повісток, про які вже неодноразово розповідав у своїх відео, нагадують пригоди з мультика «Ну, постривай!». Мовляв, правдами-неправдами, а ми вас все одно спіймаємо!

Тож будьте обережні й не розмовляйте телефоном із незнайомими дядями і тьотями!

Також читайте про докази при затриманні за вимогою ТЦК.

Щоб бути в курсі свіжих публікацій – підпишіться на мій ФБ: коментуйте, обговорюйте, запитуйте.