г. Бровары, ул. Гагарина, 22, оф. 309
24 часа в сутки
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMjQiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwNjcpIDI4Ny0wMC00NA==

ПОВІСТКИ ЧЕРЕЗ СМС АБО ТЦК НЕ НУДЬГУЄ

 ЧЕРЕЗ СМС АБО ТЦК НЕ НУДЬГУЄ

Як у воду дивився: минулий тиждень приніс нові курйози від ТЦК та СП.

Подав я позов про скасування штрафу за неявку по повістці. Долучив договір, суд призначив дату, але відповідачі в особі ТЦК попросили суд перенести засідання – буває, це нормальна практика. Проте наступного дня на телефон, який вказаний у графі мого клієнта в договорі, приходить СМС: «У зв’язку з тим, що Ви своїм підписом підтвердили володіння даним номером, повідомляю про необхідність прибуття такого то числа, до такого то ТЦК, для уточнення облікових даних та проходження ВЛК».

Що робити? Та нічого, поясню чому.

НАЛЕЖНЕ ВРУЧЕННЯ

Повістка може вручатися особисто під підпис АБО рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

І знаєте що? Це закріплено в отій суперечливій постанові Кабміну від 30.12.2022 року №1487. Але навіть там не наважилися прописати за смс-ки, телефонні дзвінки, «Вайбер» чи «Телеграм» як належну форму повідомлення про виклик. Але для ТЦК це не перепона. Відчуваю, що скоро вони викликатимуть ледве чи й не отако: «Гей, малий, скажи малому, хай малий малому скаже».

А як серйозно – то поступово наближаємося до тотального контролю. Якщо ви десь у банку, податковій або держустанові залишите свій номер телефону – чекайте на ексклюзивну смс-ку.

І я не здивуюся, якщо вони знову випишуть штраф за неявку по повістці у вигляді СМС-повідомлення, але це вже буде інша історія. А чим закінчиться ця, сподіваюся, скоро дізнаємося.

Також читайте про новий судовий трюк ТЦК.

Щоб бути в курсі свіжих публікацій – підпишіться на мій ФБ: коментуйте, обговорюйте, запитуйте.