г. Бровары, ул. Гагарина, 22, оф. 309
с 09:00 до 18:00
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMjQiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwNjcpIDI4Ny0wMC00NA==

ПЕРШІ ПОВІСТКИ РОДИЧАМ ТА ШТРАФИ – РЕАЛЬНІСТЬ?

 ПОВІСТКИ РОДИЧАМ ТА ШТРАФИ – РЕАЛЬНІСТЬ!

Десь місяць тому, один юрист сказав, що вручена через родича повістка є законною. І це швидко підхопили ЗМІ, а люди розібрали на цитати так, що інтернет аж гудів: була ще та паніка!

Мені стало цікаво, коли ж деякі працівники ТЦК закинуть і цю заборонену вудочку на практиці. І так, воно сталося майже одразу. За яких обставин?

Розповідаю як завжди – коротко і по суті.

ЛИСТИ ДО ТЕЩІ

Днями зателефонував клієнт і повідомив про накладення штрафу 5100 грн за ухилення від військового обліку, хоча повістку він не отримував. Я не здивувався – це ж класика від ТЦК. Та є одне але: цього разу вони застосували оту недозволену вудку. Витребувавши постанову, виявилося, що повістку НАПРАВИЛИ ТЕЩІ, за нібито його (чоловіка) фактичним місцем проживання, шляхом вручення рекомендованого листа.

НАСКІЛЬКИ ЦЕ ЗАКОННО?

Кажу вам як досвідчений адвокат: належно врученою є лише правильно заповнена повістка, яка вручена особисто військовозобов’язаному і він поставив підпис про її отримання. Це передбачені законом вимоги.

Все інше – це вигадки, спекуляції та дезінформація.

ДЛЯ ЧОГО РОЗГАНЯЮТЬ ФЕЙКИ?

Більшість людей не перевіряє правдивість інформації, особливо юридичної, а вірить десь сказаному чи почутому, прочитаному, хоч би й у «Вайбері». Саме так працюють технології впливу. І коли представник ТЦК повідомляє, що повістка, вручена через родича, законна, то ви схильні йому вірити. Але чиїсь слова не підміняють собою вимоги закону.

ВИСНОВКИ

Вкотре наголошую: якщо ви НЕ СКАСУЄТЕ постанову ТЦК про штраф і сплатите його, то визнаєте свою вину й погодитеся з правомірністю притягнення до відповідальності. Але це буде тільки початок. Адже за місяць винесуть нову, а ще через місяць – відкриють кримінальне провадження, щодо вас винесуть підозру та оголосять у РОЗШУК. Про це я розповідав у попередніх публікаціях.

Також читайте про хитрощі й прийоми ТЦК.

Щоб бути в курсі свіжих публікацій – підпишіться на мій ФБ: коментуйте, обговорюйте, запитуйте.