г. Бровары, ул. Гагарина, 22, оф. 309
с 09:00 до 18:00
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMjQiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwNjcpIDI4Ny0wMC00NA==

ТЮРМА ЗА УХИЛЕННЯ ВІД МОБІЛІЗАЦІЇ?

 ЗА УХИЛЕННЯ ВІД МОБІЛІЗАЦІЇ

Для деяких це стало реальністю. Та якщо відверто – то вони себе самі засадили. Бо рішення цих судів базуються на «ЦАРИЦІ» доказів – визнанні своєї вини та щирому каятті. Вони власноруч виписали собі ВИРОК, довірившись слідчому і прокурору.

Розберемо, що НЕПОТРІБНО робити, КОЛИ може настати кримінальна відповідальність та ЯК треба захищатися.

Дивіться до кінця, поширюйте, коментуйте і це відео допоможе іншим. А поки – підпишіться на мій ТГ: https://t.me/advokatsimutin – буде цікаво.

ПРО «ЦАРИЦЮ» ДОКАЗІВ

Ще з часів СРСР більшість звинувачень ґрунтувалася виключно на зізнанні особи. Коли людина під різного роду тиском, переконаннями й обіцянками визнавала свою вину. А тоді ще й негайно (за день!) закріплювали ту «вину»: допитами, відтворенням подій на місці, нині – це слідчий експеримент і т. п.

Тобто поки людина «тепленька», під дією нервового стресу або заспокоєна гарантіями слідчого чи прокурора – «ти не отримаєш реальний термін», закріплюють її вину. Та щиро кається, вірить слідчому, а в суді отримує 3 роки РЕАЛЬНОГО позбавлення волі.

Те ж саме трапилося і з цими вироками за ухилення від мобілізації: слідчий з прокурором наобіцяли – визнаєш вину, щиро покаєшся – отримаєш умовний термін. А тут бац! – 3 роки. Бо суд не вважає, що людина щиро кається.

ВИСНОВОК: щире каяття НЕ пом’якшує, а навпаки погіршує вину і вся країна цьому свідки. Хоча я подібного надивився раніше і безліч разів. Натомість якщо ви захищаєтеся, то НІЧОГО не втрачаєте.

Отже, чого НЕ ПОТРІБНО робити? НЕ вірити доброму слідчому чи прокурору. НІКОЛИ НЕ ЗДАВАЙТЕСЯ.

ЯК ЗАХИЩАТИСЯ

  1. Повторюю: НІКОЛИ не давайте показань. Витримайте початковий пресинг, не ведіться на вмовляння, вгамуйтеся, зверніться до адвоката і будуйте захист професійно, адже ст. 63 Конституції дає право не давати показання або пояснення щодо себе.

  2. Ніколи не підписуйте жодних документів.

  3. В разі неявки до військкомату по врученні повістки – мають бути поважні причини, наприклад, хвороба.

  4. Фіксуйте порушення ПРОЦЕДУР вручення повістки, проходження ВЛК.

КОЛИ НАСТАЄ КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Якщо вам вручили повістку з порушенням порядку або ви не з’явилися у військкомат у зв’язку з хворобою та щодо вас відкрили кримінальне переслідування, то слідчий надалі не зможе довести умисел направлений на ухилення від мобілізації. Бо в кримінальному процесі, на відміну від адміністративного, процедура – ЦЕ ВСЕ. І тому порушення процедури направлення на ВЛК або належного повідомлення про вручення повістки означає ВІДСУТНІСТЬ умислу.

З практики: якщо не доведена відповідальність або факт вручення повістки у належний спосіб – особисто, а не телефоном, у вайбері, через маму, крізь двері або ж ви не з’явилися через хворобу – то ТЮРМУ скасовано. Це однозначно виправдувальний вирок.

Також читайте про «розвод» із доставленням у військкомат.

Щоб бути в курсі свіжих публікацій – підпишіться на мій ФБ: коментуйте, обговорюйте, запитуйте.