г. Бровары, ул. Гагарина, 22, оф. 309
24 часа в сутки
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMjQiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwNjcpIDI4Ny0wOS02NA==
 Сімутін

Обратившись ко мне за помощью,— вы получите не просто правовую помощь, вы получите надежную правовую защиту.

Я не просто даю консультацию, а пытаюсь решить проблему — ведь юридический путь может быть совсем не таким, как вы его видите.

Мое главное кредо - результат.

И я приложу максимум усилий, чтобы его достичь!

Перезвоните для консультацииKDA2NykgMjg3LTA5LTY0
Достижения
В цифрах
10
Лет профессионального опыта
24/7
Режим работы
93%
Выигранных дел
100%
Конфиденциальность
Кто мы
Команда
Почему мы?
Наши основные преимущества
  • Более 10 лет профессионального опыта. Работа со сложными и иногда с безнадежными делами.
  • Работаем 24 часа в сутки.
  • Имея значительный опыт работы в правоохранительных органах, мы точно знаем, как работают правоохранители, где допускают ошибки и просчеты. Именно поэтому мы всегда будем на шаг впереди.
  • Мы защищаем исключительно интересы клиента - вы можете быть полностью уверены в конфиденциальности информации.

Гарантируем высокое качество юридической защиты и возврат средств, если решение не будет в вашу пользу в результате наших процессуальных ошибок.

Публикации
ХТО виїде за КОРДОН: ЗНЯТИЙ чи ВИКЛЮЧЕНИЙ з військобліку?

Не вловили різницю? Зізнаюся я теж, поки не зіштовхнувся на практиці.

Читать полностью
ПАМ’ЯТКА: ТОП 5 ПИТАНЬ ПРО ПЕРЕТИН КОРДОНУ

Вашій увазі – актуальна п’ятірка найчастіших запитань щодо перетину кордону.

Читать полностью
ЛОХОТРОН ВОДІЇВ: ЗАБОРОНЕНИЙ ДРАГЕР!

Випадок на Чернігівщині, де водія освідували ЗАБОРОНЕНИМ драгером. Як з’ясувалося, там працює ціла…

Читать полностью
КОМУ СПИШУТЬ КОМУНАЛЬНІ БОРГИ?

У Верховній Раді вже зареєстрували законопроєкт про реструктуризацію заборгованості за…

Читать полностью
Читать все публикации
О нас
Отзывы
 Плакида

Романа Сімутіна знаю, як кваліфікованого фахівця та досвідчаного адвоката, послугами якого користувався не один раз. Імпонує його підхід, не тільки, як правознавця, а й як чуйної та доброзичливої людини, що може охопити всі сторони аспекти та нюанси справи. Його здібність встановити зв’язок між причинами та наслідками завжди допомагає знайти шлях до розв’язання будь-якої складної правової ситуації.

Андрій Плакида / 22 апреля 2021
 Алексеевна

Всем здравствуйте!!!! С большой неприятностью, которая у меня БЫЛА, решила по началу, что справлюсь сама, но.... знаю Р. Симутина давно, обратилась уже не как к другу, а к адвокату. Рассказал все что нужно и даже больше (спасибо!!!) Проконсультировал от А до Я, было несколько вариантов как быстро и выгодно выйти из этой ситуации. Моя полугодовая проблема была решена за НЕЛЕЛЮ!!! 100% в мою пользу.

Благодарю и рекомендую!!!!!!!!

P.S. так как знаю давно, и общих знакомых много, очень порадовала конфиденциальность на все 1000%

Евгения Алексеевна / 15 апреля 2021
 Кочергін

Зі мною трапилася не дуже приємна ситуація і знадобилася допомога адвоката в апеляційному суді. Романа Сімутіна знав по відгуках, вирішив зателефонувати і докладно розповів всю ситуацію, відповідь отримав одразу. За три дні, Роман зібрав всі необхідні документи, подав апеляцію, вибудував тактику поведінки, план дій. Рішення суду було на мою користь, причому в одні ворота. Я дуже радий, що звернувся за допомогою саме до Романа, він порядний адвокат і професіонал своєї справи. Велике вам дякую!

Андрій Кочергін / 1 апреля 2021
 Корніч

Потрібно було вирішити питання зі спадщиною. Послуги були надані швидко і якісно. Роман отримавши опис ситуації на наступній зустрічі надав докладну консультацію, побудував план вирішення проблеми. Це дуже досвідчений, серйозний і відповідальний адвокат який в будь-якій ситуації зможе допомогти вам. Раджу вам звертатися за допомогою.

Лариса Корніч / 23 марта 2021
 Ткачук

Роман зміг допомогти мені у справах, які багато хто вважав безнадійними. Консультація завжди була оперативною, зрозумілою та у зручний для клієнта час. Дуже професійний, грамотний, порядний та уважний до деталей адвокат і просто хороша людина, якій можна довіряти. Якщо потрібна фахова допомога адвоката , то Вам без сумнівів до Сімутіна Романа.

Віталій Ткачук / 10 января 2021

Довго шукала досвідченого адвоката, подруга порадила звернутись до Романа Сімутіна. Після знайомства з Романом всі юридичні питання вирішую тільки через нього. Завжди відмінно зроблена робота і чесний підхід у ставленні до клієнта - нереальних результатів адвокат не обіцяє, але впевнено робить все можливе у справі. Це найголовніше! Можу сміливо порадити адвоката, в біді він не залишить!

Вдячний клієнт / 10 ноября 2020