м. Бровари, бул. Незалежності, 31, 3 поверх
24 години на добу
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMjQiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwNjcpIDI4Ny0wMC00NA==

НОВА ПІДСТАВА ПЕРЕВІРКИ ДОКУМЕНТІВ

 ПІДСТАВА ПЕРЕВІРКИ ДОКУМЕНТІВ

З кожним разом поліція прогресує та вигадує все нові й нові підстави перевірки документів.

Насправді ця нова «підстава» досить креативна і, як на мене, подібна ідея так просто, без якоїсь травки-муравки, в голову не приходить.

Що ж то за нова підстава перевірки – розбираємося, як завжди, коротко і по суті.

ВИПАДОК ІЗ ПРАКТИКИ

Дзвінок клієнта: «Мене зупинили поліцейські та вимагають надати документи для перевірки по базі безвісти зниклих». Скажу вам чесно: я аж трошки зависнув. Різне чув, звісно, але ТАКЕ вперше. Вони здорову людину чомусь хочуть безпідставно перевірити по базі безвісти зниклих. Я все розумію, але де логіка? Як можна до такого додуматися і головне – під чим?

Це, мабуть, якась комедія чи розіграш. Адже це не авто в розшуку спинили для перевірки по базі номерів чи моделей. По суті, зупинили водія аби запитати чи він, не дай Боже, не загубився? Та й заодно перевірити його документи. А там уже як пощастить. Може, на рівному місці розведуть на протокол про відмову від огляду на стан сп’яніння, і, якщо водій його таки необачно підпише, то буде їм +1 протокол для статистики, а водію – надуманий штраф і реальна халепа.

МОРАЛЬ АБО ВИСНОВОК

Будьте пильні й завжди тверезі, як за кермом, так і думками. А ще – знайте напам’ять 11 законних підстав для зупинки автомобіля та 6 законних підстав перевірки документів, статті 32 та 35 закону «Про Національну поліцію». І штрафи вас оминуть.

Також читайте про те, як водію зберегти 17 тисяч.

Щоб бути в курсі свіжих публікацій – підпишіться на мій ФБ: коментуйте, обговорюйте, запитуйте.