м. Бровари, бул. Незалежності, 31, 3 поверх
24 години на добу
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMjQiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwNjcpIDI4Ny0wMC00NA==

НЕДБАЛІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА ВБИЛА ПРАЦІВНИКА

 ПІДПРИЄМСТВА ВБИЛА ПРАЦІВНИКА

Це історія про те, як зранку можна піти на звичайну роботу і більше не повернутися. Кричуща недбалість призвела до смерті працівника, проте для роботодавця немає жодної відповідальності. Немає навіть виплати компенсацій родині загиблого. І вже ТРИ РОКИ слідчий відділ Броварської поліції «розслідує» справу.

СУТЬ СПРАВИ

Прибувши зранку на роботу, чоловік отримав від начальника ділянки компанії з виробництва вікон «Леал-Гласс» вказівку підготувати продукцію у складі №1.

Невдовзі, о 9:00 повідомили, що у складі №2, за яким працівник ніяк не закріплений, його привалило склом. Як він опинився в іншому складі начальнику невідомо. А з матеріалів справи припускається, що чоловік нібито зачепив ногою тритонний піддон зі склом, який і привалив його.

АБСУРДНІ ВЕРСІЇ

Оцініть фантазію підприємства та слідства! Чи змогли б ви поворухнути бодай вручну три тонни скла? Авжеж НІ. Але слідство, мабуть, вважає інакше.

Добре, припустімо, що теоретично це можливо. Питання: яка ж тоді ситуація з дотриманням вимог охорони праці та техніки безпеки на підприємстві? Бо схоже, що це не робочий об'єкт, а якесь мінне поле, де не знаєш звідки і коли тебе привалить, або що кому прилетить.

Проте зрозуміло одне: підприємство порушувало норми з техніки безпеки.

КУЛЬГАВЕ СЛІДСТВО

Хоча у справу я вступив рік тому, але за цей час змінився третій слідчий і чим далі, тим більше їхня професійність зашкалює. Останній взагалі нульовий: тричі призначали експертизу з охорони праці, проте щоразу скасовували, бо чогось бракувало.

ГІРКІ ВИСНОВКИ

Якщо хочете вийти сухим з води – домовтеся, щоб просто затягували слідство. А ще – щоб призначили недосвідчених «супер детективів».

На жаль, правоохоронна система не здатна ефективно захищати людей. Та в цьому випадку я вбачаю проблему навіть не у кваліфікації слідчих: є суто корупційний інтерес затягти справу, щоб залишити сім’ю без виплат.

Зробимо історію відомою, допоможемо сім’ї вирвати справу із броварського болота, щоб її нарешті почали розслідувати та покарали винних.

Також читайте що робити з боргами.

Щоб бути в курсі свіжих публікацій – підпишіться на мій ФБ: коментуйте, обговорюйте, запитуйте.