м. Бровари, бул. Незалежності, 31, 3 поверх
з 09:00 до 18:00
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMjQiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwNjcpIDI4Ny0wMC00NA==

ЛОВИ ШТРАФ АБО НОВИЙ ТРЮК ТЦК

 ШТРАФ АБО НОВИЙ ТРЮК ТЦК

Що не тиждень, то новий креатив від ТЦК. Тепер – надсилання повістки разом із викликом про розгляд адміністративної справи за порушення військового обліку.

Що ж відбулося? Дізнаєтесь просто зараз.

ПРОМАХ ІЗ ПОСТАНОВАМИ

Відбулися прогнозовані речі: суди скасовують постанови ТЦК про штрафи у зв’язку з недотриманням процедури виклику порушника для розгляду справи. Про цю фішку, я вже розповідав у своєму відео, обов’язково перегляньте. Суть наступна: якщо ТЦК належним чином не повідомив і не викликав вас для розгляду порушення, тоді постанова підлягає скасуванню.

ОДИН ПОСТРІЛОМ ДВОХ ЗАЙЦІВ

У поштову скриньку тепер кладуть або відправляють рекомендованим листом два папери:

  1. повістку із зазначенням дати прибуття до ТЦК, умовно – 01.06.2023 р.;

  2. і виклик про розгляд адміністративного правопорушення на 03.06.2023 р.

Де у виклику пишуть: 03.06.2023 р. щодо вас буде складено протокол за ст. 210 КУпАП, але в разі ЯВКИ до ТЦК 03.06.2023 р., справу щодо примусового приводу щодо вас буде скасовано.

В ЧОМУ ПІДСТУП

Якщо ви не прибули по повістці вказаної дати, то щодо вас через два дні розглянуть адмінматеріали та притягнуть до відповідальності зі штрафом у 5100 грн. Непоганий хід. Але!

ЗА ВИНАХІД – 5, А ЗА ПРЕДМЕТ – 2!

За креативність підходу – це п’ятірка, а от по предмету адміністративне право – двійка. Адже дата виклику та дата повідомлення легко перевіряються. Звісно, це займе чимало часу, але найголовніше, що порушена послідовність запрошення та розгляду справи, тож в суді цей трюк розвалиться.

Вкотре наголошую: якщо ви НЕ СКАСУЄТЕ постанову ТЦК про штраф і сплатите його, то визнаєте свою вину й погодитеся з правомірністю притягнення до відповідальності. А далі – кримінальне провадження, підозра та РОЗШУК.

Також читайте попередню порцію перлів ТЦК.

Щоб бути в курсі свіжих публікацій – підпишіться на мій ФБ: коментуйте, обговорюйте, запитуйте.