м. Бровари, бул. Незалежності, 31, 3 поверх
з 09:00 до 18:00
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMjQiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwNjcpIDI4Ny0wMC00NA==

ХИТРОЩІ Й ПРИЙОМИ ТЦК

 Й ПРИЙОМИ ТЦК

Розберемо реальні ситуації: 1) Ви прийшли в ТЦК з документами, що надають право на відстрочку, а їх забирають і не повертають; 2) ВЛК визнало придатним, а військова частина 4 рази повертає, як непридатного; 3) Або ж запевняють, що чоловік ПІДПАДАЄ під мобілізацію, хоча у нього рідні з інвалідністю.

Як не попастися на ці трюки та як діяти – в цьому матеріалі.

ВИПАДОК №1

Вкрай курйозний випадок стався у Житомирській області. ВЛК визнала чоловіка придатним, начальник ТЦК тричі виписував мобілізаційне розпорядження і відправляв до частини, але чоловіка тричі повертали. Бо медчастина та командир навідріз відмовлялися зараховувати його до особового складу з таким здоров’ям.

Коли начальник ТЦК виписав четверте розпорядження, то чоловік звернувся до мене та подав скаргу до обласного ТЦК. І все вирішилося. Тож якщо ви вважаєте дії ТЦК незаконними – оскаржуйте до вищих інстанцій: скарги тихо, але працюють.

ВИПАДОК №2

Чоловік приїхав з-за кордону, прийшов до ТЦК продовжити відстрочку. Документи взяли, але сказали, що повернуть після проходження ним ВЛК і що вони вирішать, що робити далі. А в нього вже придбані квитки для виїзду за кордон через тиждень – банальний шантаж.

НІКОЛИ не віддавайте оригінали документів, а ще краще відправте поштою, рекомендованим листом з описом, із завіреними у нотаріуса документами та чекайте відповіді. Або ж телефонуйте до обласної ТЦК чи на гарячу урядову лінію – працює.

ВИПАДОК №3

Дикість. Переконали батька дитини з інвалідністю, яку потрібно носити на руках і доглядати, що він підлягає мобілізації. Чоловік пройшов ВЛК та чекав мобілізаційного розпорядження, але дружина вирішила перевірити «чесних» працівників ТЦК і звернулася за консультацією. Результат – він НЕ підлягає мобілізації.

Аналогічний випадок із хлопцем, у якого мати – інвалід третьої групи, батько – другої, тесть – першої. А йому розповідали, що це фігня, доки він не перевірив чесність їхніх казок у юриста.

Висновок: ніколи не передавайте оригінали документів і не вірте працівникам ТЦК на слово.

Також читайте пам’ятку як спілкуватися з ТЦК.

Щоб бути в курсі свіжих публікацій – підпишіться на мій ФБ: коментуйте, обговорюйте, запитуйте.