м. Бровари, бул. Незалежності, 31, 3 поверх
з 09:00 до 18:00
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMjQiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwNjcpIDI4Ny0wMC00NA==

5 ЮРИДИЧНИХ ПОРАД ВІЙСЬКОВИМ

5 ЮРИДИЧНИХ ПОРАД ВІЙСЬКОВИМ

Консультуючи військових, часто чув від них про ситуації з непорозумінням, фактором людської помилки чи неналежного, м'яко кажучи, командування. І щоб ви, ваші знайомі чи рідні військовослужбовці не втрапили в надуману бюрократичну халепу – я і розробив невеличкий порадник для військових.

  1. Завжди повідомляйте частину про своє місце перебування, навіть якщо ви знаходитеся в госпіталі. Не запитуйте чому так, просто відправте рапорт вайбером або замовним листом. Це найпоширеніші випадки у моїй практиці, коли записують у дезертири, знімають зарплату, а військовий у цей час лікується.

  2. Ніколи не давайте письмові пояснення про причини відмови виконувати наказ, бо матеріали разом з поясненням направляють для перевірки та притягнення до відповідальності. Не документуйте себе.

  3. Висновок військово-лікарської комісії (ВЛК) в суді не оскаржується. Звертайтеся тільки до вищого рівня або Центральної ВЛК.

  4. Строк розгляду рапорту, адвокатського запиту і будь-чого – 30 днів.

  5. Якщо у вас законні підстави для звільнення, а розгляд рапорту затягують – телефонуйте на гарячу лінію МО. І не бійтеся відповідальності.

Також читайте про пошук безвісти зниклих військових.

Щоб бути в курсі свіжих публікацій – підпишіться на мій ФБ: коментуйте, обговорюйте, запитуйте.